Archive for category: فعالیت ها

 • اندکی اندر جهان دل نگر

  اندکی اندر جهان دل نگر

  فعالیت ها February 18, 2019 1:40 pm no comments

  بخش خواهران جمعیت اصلاح زون مرکز برنامه تربیتی تحت عنوان (اندکی اندر جهان دل نگر) را امروز ۲۵ دلو برگزار کردند

   
 • مسابقه سیرت النبی (صلی الله علیه و سلم)

  مسابقه سیرت النبی (صلی الله علیه و سلم)

  فعالیت ها January 31, 2019 2:44 pm no comments

  بخش خواهران جمعيت اصلاح و اداره دارالعلوم فخری مسابقه سیرت النبی (صلی الله علیه و سلم) را به تاریخ دهم ماه جدی سال ۱۳۹۷ برگزار کردند.

   
 • کنفرانس پیامبر الگوی رحمت / شعبه خیرخانه

  کنفرانس پیامبر الگوی رحمت / شعبه خیرخانه

  فعالیت ها December 6, 2018 11:34 am no comments

  بخش خواهران جمعیت اصلاح شعبه خیرخانه کنفرانسی را‌ تحت عنوان پیامبر الگوی رحمت یکشنبه ۲۷ عقرب دایر کردند. برنامه فوق ساعت 01:30 بعد از ظهر با تلاوت آیاتی از قرآن مجید آغاز شد. اخلاق رسول الله (صلی الله علیه وسلم) در ابعاد مختلف زندگی و چگونه میتوانیم اخلاق رسول الله صلی الله علیه و سلم را در زندگی عملی خود تطبیق نماییم عناوینی بودند که در برنامه بحث شدند. در جریان برنامه خواهران نشیط های زیبایی را تقدیم نمودند. برنامه فوق ساعت03:30 بعد از ظهر با دعائیه به پایان رسید. در این برنامه بیش تر از ۸۰ تن از خواهران شرکت کرده و از مزایای معنوی آن سود جستند.

   
 • کنفرانس منع خشونت علیه زن / پوهنتون قلم

  کنفرانس منع خشونت علیه زن / پوهنتون قلم

  فعالیت ها December 6, 2018 10:56 am no comments

  کنفرانس منع خشونت علیه زن دو شنبه 12 قوس از طرف بخش خواهران جمعیت اصلاح و کمیته فرهنگی پوهنتون قلم در پوهنتون قلم برگزار گردید. موضوع نخست وضعیت زنان در غرب بود که هایده اکبری تقدیم گردید.
  موضوع سخنرانی بعدی که توسط استاد مسعوده جامی تقدیم گردید منع خشونت علیه از زن از دیدگاه اسلام بود..

   
 • کنفرانس منع خشونت علیه زن / پوهنتون سلام

  کنفرانس منع خشونت علیه زن / پوهنتون سلام

  فعالیت ها December 6, 2018 10:44 am no comments

  کنفرانس منع خشونت علیه زن سه شنبه ۱۳ قوس سال 1397 در پوهنتون سلام برگزار گردید. کنفرانس فوق با تلاوت خواهر مریم محصله سمستر دوم تعلیمات اسلامی آغاز شده و موضوع نخست وضعیت زنان در غرب که اکبری تقدیم گردید. به تعقیب آن شعری توسط خواهر آمنه محصله سمستر دو تعلیمات اسلامی به خوانش گرفته شد.
  موضوع سخنرانی بعدی که توسط استاد مسعوده جامی تقدیم گردید منع خشونت علیه از زن از دیدگاه اسلام بود.
  در اخیر سخنان و تجربیات یک تن از خواهران مان به نام خواهر سلگی تقدیم گردید و با قرائت دعاییه توسط خواهر سعیده محصله سمستر دوم تعلیمات اسلامی به پایان رسید.

   
 • کنفرانس پیامبر الگوى زندگى / شعبه کوهدامن

  کنفرانس پیامبر الگوى زندگى / شعبه کوهدامن

  فعالیت ها November 29, 2018 9:34 am no comments

  بخش خواهران جمعیت اصلاح شعبه کوهدامن کنفرانسى را تحت عنوان پیامبر -صلى الله علیه وسلم – الگوى زندگى به تاریخ 27 ماه عقرب سال1397 برگذار نمودند .این کنفرانس با تلاوت آیات چندی از قران مجید توسط یکی از خواهران آغاز گردید. در ادامه استاد مسعوده جامی روی چگونه گی الگو بودن پیامبر (صلی الله علیه وسلم) صحبت کردند در ادامه فاطمه حکیمی موضوع سخنرانی را ادامه داده و برنامه با خوانش ترانه های زیبا به پایان رسید. این کنفرانس با شور واشتیاق تعداد کثیرى از خواهران که پیش از 110 تن اشتراک داشتند دایر گردید.

  بخش خواهران جمعیت اصلاح شعبه کوهدامن کنفرانسى را تحت عنوان پیامبر -صلى الله علیه وسلم – الگوى زندگى به تاریخ 27 ماه عقرب سال1397 برگذار نمودند .این کنفرانس با تلاوت آیات چندی از قران مجید توسط یکی از خواهران آغاز گردید. در ادامه استاد مسعوده جامی روی چگونه گی الگو بودن پیامبر (صلی الله علیه وسلم) صحبت کردند در ادامه فاطمه حکیمی موضوع سخنرانی را ادامه داده و برنامه با خوانش ترانه های زیبا به پایان رسید. این کنفرانس با شور واشتیاق تعداد کثیرى از خواهران که پیش از 110 تن اشتراک داشتند دایر گردید.

   
 • مسابقه مقاله نویسی 23 میزان سال 1397

  مسابقه مقاله نویسی 23 میزان سال 1397

  Uncategorized, فعالیت ها October 17, 2018 12:36 pm no comments

  بخش خواهران جمعیت اصلاح شعبه کوهدامن مسابقه مقاله نویسی را تحت عناوین (پبامبر الگوی مسلمان در روابط اجتماعی) و (حفاظت از محیط زیست و پیامد های آن ) برگذار نمود

   
 • کنفرانس اخوت و همدلی 24 سنبله سال 1397

  کنفرانس اخوت و همدلی 24 سنبله سال 1397

  فعالیت ها September 17, 2018 10:53 am no comments

  اخوت وهمدلی
  کنفرانس زیبای که امروز شنبه ۲۴ سنبله توسط بخش خواهران جمعيت اصلاح راه اندازی گردیده بود.
  این برنامه رأس ساعت ۲ بعد از ظهر با گرداننده گی خواهر آمنه اسلامي آغاز گردید. …
  سخنران نخست برنامه استاد جامی مسئول عمومي بخش خواهران جمعيت اصلاح در مورد نقش اخوت و همدلی در روابط اجتماعى سخنان پر محتواى خویش را ایراد کردند

   
 • پیام تبریکی بخش خواهران جمعیت اصلاح به مناسبت عید سعید قربان

  پیام تبریکی بخش خواهران جمعیت اصلاح به مناسبت عید سعید قربان

  پیام تبریکی بخش خواهران جمعیت اصلاح به مناسبت عید قربان

  نویسنده : مسعوده جامی

  برگردان : نسیبه مزمل اسلامی

  الله متعال در بین روز‌های سال ایام و اوقاتی را قرار داده که بر دیگر روزها و لحظات برتری دارند تا به این ترتیب لطف خویش را در حق بندگان عبادت گذارش تکمیل نماید و برای‌شان فضایی را مرتب کند که در مدت کم و عمل قصیر بتوانند خیر کثیر نصیب شوند. از آن جمله ده روز اول ذی‌الحجه را بر باقی ایام سال برتری داده است و در این بین برترین روز آن را روز عید قربان گردانیده است، بهترین شب‌های سال، شب‌های دهة اخیر رمضان است و بهترین روز هفته جمعه، و به همین ترتیب برایمان ساعات و لحظاتی تعیین شده تا بتوانیم نفس‌های تشنة خویش را از زلال عبادت خالصانه به درگاه رب العزت سیراب سازیم و روح‌مان را به جاودانگی رحمتش پیوند زنیم.

   
 • اجتماع زونی خواهران جمعیت اصلاح سال ۱۳۹۷

  اجتماع زونی خواهران جمعیت اصلاح سال ۱۳۹۷

  فعالیت ها August 17, 2018 5:59 pm no comments

  اجتماع سالانه بخش خواهران جمعیت اصلاح تحت عنوان #زنان_نیروی_تغییر_در_جامعه امروز ۱۷ اسد برگزار گردید. این برنامه همه ساله جهت شناخت، ایجاد و تقویت اخوت و محبت میان خواهران برگزار می شود.