پیام استاد مسعوده جامی به مناسبت عید سعید فطر

اللهم اجعل حظنا من شهر رمضان الرحمة والمغفرة والعتق من النار

السلام علیکم ورحمه الله وبرکاته!
عید پر فضیلت و فرخندة فطر بر همگان مبارک باد
پرودگار منان را سپاسگذاریم که باری دیگر برایمان فرصتی داد تا در ماه رمضان که سراسر برکت و رحمت است، او را پرستش کنیم. به امید آنکه توانسته باشیم در نیایش‌ها و عبادت‌های شبانه و صیام روزانة خویش جوهر اخلاصی را همراه کنیم که سبب بخشش‌مان گردیده روح و روانمان را تازه کند و سبب آزادی‌مان از آتش جهنم گردد.
اظهار خوشی و شادمانی در عید یکی از شعائر دینی ما مسلمانان است که باید هر شخص بکوشد تا به بهترین شکل از عید تجلیل کند. در خانه‌ها زنان و مادران باید با شادمانی از عید استقبال کنند و با تهیة لوازم عید شور و نشاط را به خانه بیاورند تا اطفال خاطرة خوشی از عید به ذهن بسپارند . مخصوصا در این روزهایی که در خانه ماندن برای همه ضروری است و عید باید در محیط خانواده تجلیل شود.
این را نیز به یاد می‌سپاریم که دست‌آوردهای رمضانی خود را در عبادات و اخلاق باید محافظت کنیم و خانه‌های‌مان همچنان منور به ذکر و تلاوت قرآن باقی بماند. و از الله رحمان می‌خواهیم تا بازهم توفیق عبادت را در رمضانی دیگر برایمان عطا کند و همانگونه که در طول یک ماه از درگاه باعظمتش درخواست داشتیم بار دیگر نیز در این روزها متضرعانه از وی می‌خواهیم تا آزادی و اتحاد را بر ملت زجر دیدة‌مان ارزانی کند تا در روزگاری نچندان دور عیدهایی را تجربه کنیم که در آن جنگ و ویرانی خوشی‌هایمان را با طعم تلخ خود ناگوار نسازد.
از الله متعال می‌خواهم تا طاعات و عبادات و اعمال صالح‌ همه را قبول کرده ما را از جملة رهایی یافتگان از آتش جهنم قرار داده و خوشی و سعادت عید را نصیب‌مان گرداند.

استاد مسعوده جامی: مسئول عمومی بخش خواهران جمعیت اصلاح

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما میتوانید از برچسب ها و ویژگی های HTML هم استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

بالا