اندکی اندر جهان دل نگر

۲۰۱۹۰۲۱۴_۱۰۱۳۴۶اندکی اندر جهان دل نگر تا ز نور خود شوی روشن بصر

بخش خواهران جمعیت اصلاح زون مرکز برنامه تربیتی تحت عنوان (اندکی اندر جهان دل نگر) را امروز ۲۵ دلو برگزار کردند.

برنامه فوق رأس ساعت ۰۸:۳۰ صبح با تلاوت آیاتی از قرآن مجید توسط ملکه (سادات) آغاز گردید.

در بخش اول برنامه ورکشاپی تحت عنوان (علت انحراف جوانان و راه حل آن) توسط استاد خالده «شفیق» با اشتراک نظریات جمع کثیری از خواهران ارائه گردید.

سپس استاد فضیله «کریمی» در مورد صفحات اجتماعی، ویب سایت و رسانه های چاپی (بروشور و مجله) بخش خواهران معلومات ارائه کردند.

بخش دوم برنامه با سخنان ارزشمند استاد هایده «اکبری» در مورد محبت واقعی و چگونگی آن آغاز شد. و استاد پیرامون محبت حقیقی از لحاظ عقلی و شرعی بحث کردند.

در بخش سوم برنامه پارچه تمثیلی توسط خواهران به نمایش گذاشته شد.

در بخش چهارم برنامه میزگردی تحت عنوان (حجاب حقیقی و تقوا) برای خواهران تقدیم گردید. استاد سعدیه «حفیظ» مهمان در این بخش در مورد فلسفه ، چگونگی و پیامد های حجاب؛ حقیقت تقوا و راه های بدست آوردن آن صحبت کردند. در قسمت اخیر برنامه خواهران به سوالات آماده شده پاسخ داده و مستحق جایزه گردیدند.

برنامه فوق ساعت ۰۳:۰۰ بعد از ظهر با دعائیه استاد شایسته «مجاهد» به پایان رسید. و خواهران از مزایای معنوی و روحی این برنامهٔ زیبا بهره مند شدند.

۱۳۹۷/۱۱/۲۵

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما میتوانید از برچسب ها و ویژگی های HTML هم استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

بالا